Із проведеними заходами для підвищення професійного рівня педагогічних працівників школи ви можете ознайомитись на сторінці нашої школи у мережі фейсбук за посиланням

wym-1642338514566

Коротко про заходи (навчання), проведені у школі педагогами, які пройшли навчання у 2021, 2022 роках

Навчання "Пиши і публікуй" для покращення ведення соціальних мереж.

/Files/images/пиш.jpg

Творча майстерня для молодих педагогів за результатами навчання «Нова українська школа»

/Files/нова.jpg

Навчання з впровадження проекту «У міста є я».

/Files/мя.jpg

Навчання педагогів за результатами семінару «Кейс-уроки - навчальна технологія 21 століття».

/Files/ккк.jpg

Навчання педагогів за результатами розділу курсу «Особливості оцінювання учнів 1-4 класів в умовах НУШ».

/Files/оц.jpg

Онлайн навчання педагогів з питань долучення до Міжнародного освітнього проєкту "Матіфік в Україні"

/Files/мф.jpg

Онлайн навчання педагогів за результатами курсу для керівників закладів загальної середньої освіти, заступників керівників за програмою «Побудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти»

/Files/со.jpg

/Files/со1.jpg

Обговорення онлайн - години безбар'єрності, прослуханої педагогами школи

/Files/без.jpg

Навчання педагогів за результатами освітньої академії " Сайт і бренд школи"

/Files/осв.jpg

Ознайомлення педагогів з основними поняттями курсів "Навчання від тексту до букви – букварний період без букваря"

/Files/безб.jpg

Методичний круглий стіл за результатами супервізії "Основні шляхи вдосконалення освітнього процесу відповідно до вимог Нової української школи"

/Files/суп.jpg

Обговорення модулів курсу "Оцінювання без знецінювання".

/Files/м2.jpg

/Files/моц.jpg

Педагоги, які пройшли навчання по впровадженню курсу "Вчимося мислити критично" поділилися новими знаннями.

/Files/крит.jpg

Обговорення особливостей впровадження програми "Лідер у мені" за результатами навчання педагогів.

/Files/лід 0.jpg

/Files/лід.jpg

Онлайн навчання педагогів за результатами курсів "Впровадження ІКТ".

/Files/ікт.jpg

/Files/ікт1.jpg

Тут ви можете ознайомитись із заходами підвищення кваліфікації педагогічних працівників школи.

/Files/курси ЛОІППО.png

/Files/курси ПЦРПП.png

/Files/курси ЦПРПП 2.png

У прикріпленому файлі висвітлено проведені методичні заходи для педагогічних працівників школи.