З початку заснування школи було закладено сучасні методи,інноваційні підходи, особистісно зорієнтовані принципи роботи. Тобто те, що передбачає Нова українська школа, де дитина має йти на навчання з охотою, де цінують і поважають її думку, вчать не лише читати, писати, а насамперед життю.

Ось основні твердження, поставлені в основу роботи вчителя, від них педагогічний колектив відштовхується і застосовує у повсякденному житті школи. Вчителі намагаються використовувати їх, плануючи свою роботу.

• – кожна дитина особлива і неповторна;
  • – фізичне здоров’я залежить від емоційного середовища;
  • – кожна людина може бути в чомусь успішною;
  • – оцінка не результат, а процес навчання;
  • – вчитель постійно навчається, навчаючи інших;
  • – навчання через інтерес, через діяльність і спілкування;
  • – поширення досвіду;
  • – навчання через інтеграцію предметів;
  • – середовище навчає;
  • – батьки – активні учасники освітнього процесу;
  • – нас оточують постійні зміни.

Нашою метою є :

• – виховати фізично та психічно здорову особистість, яка буде поважати себе та інших, та зуміє бути успішною у світі змін;
  • – формувати творчу особистість, освічену, здатну до самореалізації та самовдосконалення;
  • – виховувати свідомого громадянина України, який поважає історичне минуле свого народу.

Активно використовуємо проектне, інтегроване навчання.