/Files/інформація.png

Шановні батьки!

Розпочинається новий навчальний рік. Нелегкий, непередбачуваний, з новими правилами.

Розуміємо, що обмеження можуть виявитись стресовими для дітей та батьків, викликати у всіх негативні емоції.

Однак у ваших дітей є МИ.

Тож спробуймо об'єднати свій досвід, знання, розуміння ситуації, додати до цього своєї любові та відповідальності задля того, що наші діти стали свідомими учнями, які чудово справляються з усіма правилами та обмеженнями.

Обговоріть з дітьми правила, які діятимуть у нашій школі цього навчального року.

Правило перше

До школи без батьків, але батьки з нетерпінням очікуватимуть мене вдома.

Правило друге

У школі довіряємо вчителю. Під час повітряної тривоги спокійно йдемо в укриття. Там про мене подбають. А батьки зможуть забрати мене після тривоги.

Правило третє

Дотримання соціальної дистанції. Дотримуватись відстані з друзями важко, однак чого не зробиш заради друга!

Правило четверте

Дотримання респіраторної гігієни та етикету кашлю. Це ознака вихованої людини.

Правило п’яте

Про своє погане самопочуття повідомляю класного керівника. Це не складно. У нашій школі давно діє таке правило.

Здорового та успішного року НАМ УСІМ!

Корисні посилання:

Як захиститися від коронавірусу?

wym-1637314725902

Чому сучасні діти не вміють вчитися?

wym-1637565215393

Скільки вчитель має мовчати на уроці - гарвардське дослідження

wym-1643706525381

Поведінка дитини - дзеркало ситуації в сім'ї